Často kladené otázky

Často kladené otázky budeme postupne dopĺňať a rozširovať.

PRE TATÉROV

Koľko stojí štartovné a kedy je potrebné ho zaplatiť?

Štartovné pre každého tatéra je 100 eur (cca 2500 kč). Zálohu 50 eur je potrebné zaslať prevodom na účet čo najskôr po prijatí potvrdzujúceho mailu o registrácii. Tento mail bude obsahovať číslo účtu, kam zálohu odoslať. Zvyšných 50 eur sa dopláca priamo pri príchode na akciu.

Chceme sa prihlásiť viacerí z jedného štúdia. Je to možné? Je počet súťažiacich na jedno štúdio obmedzený?

Samozrejme je to možné a počet ľudí z jedného štúdia nie je nijak obmedzený (do naplnenia kapacity súťažiacich). Môžete sa teda prihlásiť všetci, ale je potrebné aby si každý vyplnil formulár sám za seba.

Budeme mať s kolegami zo štúdia miesta vedľa seba?

Áno, pre štúdio vieme urobiť väčší box podľa počtu tatérov. Súťažiacich z jedného štúdia teda budeme automaticky dávať spolu.

Ako zistím, či som formulár odoslal správne?

Najneskôr do dvoch dní od odoslania formuláru by ti na mail mala prísť odpoveď s podrobnejšími informáciami o súťaži a platobné údaje. Ak ti odpoveď neprišla, kontaktuj nás prostredníctvom sociálnych sietí alebo mailu, nevypĺňaj zatiaľ nový formulár. Je možné, že sa ten tvoj v tom množstve formulárov len stratil a vieme ho dohľadať.

Zabudol som niečo napísať do formulára alebo som sa rozhodol pre inú prezentačnú fotografiu. Mám poslať novú prihlášku?

Novú prihlášku NIE JE potrebné vypĺňať, duplikované prihlášky nám vytvárajú menší chaos. Najlepšie bude, keď nám chýbajúce údaje alebo fotky pošleš mailom.

Kedy mi príde faktúra?

Faktúry zasielame priebežne mailom, najčastejšie na konci mesiaca. Samozrejme je potrebné nám vopred napísať tvoje fakturačné údaje.

Kedy ma pridáte medzi súťažiacich na Vašom profile?

Súťažiacich pridávame postupne, maximálne jedného každý deň. Zvyčajne v poradí v akom boli zaplatené zálohy, no keďže chodí niekoľko záloh naraz, trvá to trošku dlhšie. Pokiaľ čakáš už príliš dlho (t.j. dlhšie ako mesiac), neváhaj nám napísať správu, skontrolujeme či je všetko v poriadku. 

Môžem s jednou prácou súťažiť vo viacerých kategóriách naraz?

Bohužiaľ nie. Je potrebné si vybrať len jednu kategóriu v ktorej budeš súťažiť. Doporučujeme dôkladne zvážiť výber vhodnej kategórie, nakoľko aj to vie zavážiť pri hodnotení tetovania a šanci sa umiestniť.

Čo budú na mojej práci hodnotiť porotcovia?

Pri každom tetovaní môžeš získať body za originalitu návrhu, kompozíciu a umiestnenie na konkrétnej časti tela, technické prevedenie tetovania (čistota liniek a tieňov), dodržanie kritérií kategórie a samozrejme je dôležitý aj celkový dojem tetovania.

Koľko času budem mať na tetovanie?

V závislosti od kategórie to bude cca 6-9 hodín. Časové rozpätia pre jednotlivé kategórie sa budú líšiť. Každý tatér bude pre začiatkom oboznámený s časovým harmonogramom hodnotenia jednotlivých kategórií.